Aidatsız Novabank Cardplus Basic

İç Sayfalar 09 Large

Novabank Cardplus Basic Card

 1. Novabank Basic Kartın yıllık aidatı yoktur.
 2. Tüm Cardplus ATM’lerinde nakit para çekme, kredi kartı ödeme ve para transferi yapabilirsiniz.
 3. Kartınıza Vadesiz hesap bağlanabilir ve banka kartı olarak kullanabilirsiniz.  
 4. Yurt içi ve Yurt dışında taksitsiz satış işlemi yapabilirsiniz.
 5. Hesap Temassız kart özelliği ile hızlı ödeme kolaylığı sağlamaktadır
 6. Peşin alışverişlerinizi uygulama üzerinden taksitlendirebilirsiniz
 7. Uygulama dışına yeni şifre alma, ekstre, limit, internet kullanımı için Cardplus’ın SMS plus hizmetinden (SMS Plus Hizmet (card-plus.net))  yararlanabilirsiniz.
 8. İnternet alışverişlerinizi 3 boyutlu (3D secure) sistem ile güvenle yapın.

Kart güvenliği için

 • Kartınızı ve şifrenizi kimseyle paylaşmamaya özen gösteriniz.
 • Yakınlarınız kartınızdan yararlanmak isterse, kartınızı vermeniz şuç sayılacağından ona ek kart çıkartabilir ve limitinde istediğiniz oranda tanımlama yapabilirsiniz.
 • Kart numaranızı, son kullanma tarihini ve kartın arka yüzünde bulunan son üç haneyi (CV2 – Uluslararası güvenlik kodu) kimseyle paylaşmayınız.
 • Kartınızın herhangi bir ATM’de alıkonması halinde hemen banka şubenize başvurabilir veya 4445000 Cardplus Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kartınızın kaybolması durumunda, uygulamadan kartınızı kapatabilir veya 4445000 Cardplus Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kartınız ile bilginiz ve onayınız dışında yapılan işlemler için, ürün/hizmet alınamaması durumunda olan işlemler için, birden fazla yansıyan (mükerrer) olan işlemler için, iade durumlarında iade gelmeyen işlemler için, ATM üzerinde çekiliş veya yatırım işlemlerinde yaşanan problemler için harcama itirazında (Chargeback) başvurabilirsiniz.