Yönetim Kurulu

levent 119Mehmet Boyacı

Yönetim Kurulu Başkanı

1961 yılında Lefkoşa’da doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini Lefkoşa’da tamamlayan Mehmet Boyacı lise öğrenimine İngiltere’de devam etti. 1984 yılında New York Üniversitesi School of Business and Public Administration bölümünden mezun olduktan sonra Nisan 1986’da Levent Şirketler Grubunda iş hayatına başladı. Levent Şirketler Grubunda çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra halen Levent Motor Ltd., Levent Schools Ltd. direktörlüğü ve Nova Bank Ltd.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 


levent 128Mete Boyacı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1966 yılında Lefkoşa’da doğdu. 1984 yılında Lefkoşa Türk Maarif Koleji’nden mezun olduktan sonra University of Miami’de İşletme Bölümünden 1988 yılında mezun oldu. Levent Şirketler Grubu’nun çeşitli şirketlerinde direktörlük görevi yanında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığını, Kıbrıs Türk Petrolleri Yönetim Kurulu Başkanlığını ve NovaBank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı’lığını yürütmektedir.

 

 

 

 

 

 


levent 112Gözde Boyacı

Yönetim Kurulu Üyesi

1982 yılında Lefkoşa’da doğdu. Liseyi Lefkoşa Türk Maarif Koleji’nde bitirdikten sonra, lisans öğrenimini  University of Kansas Ekonomi Bölümü’nde tamamlamıştır. 2004 yılından itibaren Levent Şirketler Grubu’na bağlı Levent Gıda (Foods) Ltd.’de direktörlük yapmakta olan Gözde Boyacı, ayrıca NovaBank’ın kuruluşundan itibaren Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

 

 

 

 

 

 

  


A.Necati Günkan

levent 136Yönetim Kurulu Üyesi

1974 yılında Lefkoşa’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Lefkoşa’da tamamlayan Necati Günkan, 1996 yılında Birmingham City University, Ekonomi bölümünden mezun oldu. Bankacılığa Management Trainee olarak İstanbul Bank Kapital’de başlayan Günkan, hazine bölümünün yönettiği; foreign exchange, Türk Lirası, interbank ve sabit getirili menkul kıymetler masalarında dealer olarak çalıştı. 2000 yılında çalışma hayatına İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de portföy yöneticisi olarak devam eden Günkan, 2005 yılında University of Westminister, MBA in Finance derecesini almıştır. 2007 yılında kurulan; varlık yönetimi, risk yönetimi ve finansal danışmanlık hizmetleri veren BGFS Capital şirketinin kurucu ortağıdır. NovaBank’ın kuruluşundan itibaren Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 


Mehmet İsmet Demirağ

levent 177Yönetim Kurulu Üyesi

1954 yılında İzmir’de doğdu. İlk ve orta eğitimini İzmir’de tamamlayan M.İsmet Demirağ, 1978 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 1978-1980 yılları arasında T.C.Köy İşleri Bakanlığı, Kooperatif Genel Müdürlüğünde Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı. 1980-1981 yıllarında askerlik hizmetini yerine getirdi. 1982 yılında T.İş Bankası İzmir Şubesinde memur olarak çalışmaya başladı. Bu bankanın İzmir ve Londra şubelerinde şef yardımcısı, II. Müdür ve Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Daha sonra Mersin, Lefkoşa ve Şişli şubelerinde müdür olarak görev yaptı ve 2008 yılında emekli oldu. 15 Ağustos 2011 tarihinde Nova Bank ailesine katılan ve halen Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan M.İsmet Demirağ, Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 


Fahri Kayhan Söyler

levent 168İç Sistemlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

1954 yılında Kadirli’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da  tamamlayan Fahri Kayhan Söyler Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Ekonomi Bölümü mezunudur. İş hayatına Türkiye İş Bankası A.Ş. Galata Şubesinde başlayan Söyler, çeşitli yönetim kademeleri ve Şube Müdürlüklerinde bulunmuş ve 2003-2010 yılları arasında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Görev süresi içinde Anadolu Sigorta’da denetçilik, Hizmet İşleri Ltd.Şti.’nde Müdürler Kurulu Üyeliği, İş Finansal Kiralama A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği, İş Girişim Sermayesi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. 31.01.2010 tarihinde Türkiye İş Bankası’ndan emekli olan Söyler, Şubat 2015 tarihine kadar Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. 01.03.2015 tarihinde NovaBank ailesine Yönetim Kurulu Üyesi olarak katılan Söyler, 2017 yılından itibaren İç Sistemlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 


levent 96Bülent Berkay

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

1959 yılında Lefkoşa’da doğdu. 1980 yılında Ege Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra 1982 yılında askerlik görevini tamamladı. 1982 yılından günümüze kadar, 10 yılı İngiltere’de olmak üzere 39 yıl bankacılık yapmış, Banka Genel Müdürlüğü ve Bankalar Birliği Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. Yurtiçi ve yurtdışında birçok konferans, seminer ve mesleki eğitimde konuşmacı ve katılımcı olarak yer aldı. 2012-2020 yılları arasında 8 yıl boyunca, Birleşmiş Milletler gözetiminde yürütülen iki toplumlu Kıbrıs görüşmelerinde Ekonomik ve Ticari Teknik Komite Üyesi olarak görev aldı.  02.11.2015 tarihinde NovaBank ailesine katılan Bülent Berkay, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir. Sosyal ve kültürel yaşamda aktif  roller üstlenen Berkay evli ve iki çocuk babasıdır.